ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ BAZAAR

[huge_it_slider id=»3″]

Σας ενημερώνουμε πως στο σχολείο μας θα λειτουργήσει Πασχαλινό Bazaar με χειροποίητες λαμπάδες που με πολλή αγάπη και μεράκι επιμελούνται δάσκαλοι του σχολείου μας καθώς και γονείς των μαθητών μας. Η αίθουσα του πρώην νηπιαγωγείου είναι το εργαστήρι μας, εκεί που καθημερινά γονείς και δάσκαλοι δημιουργούν και σχεδιάζουν. Το σχολείο μας προσπαθώντας να εξασφαλίσει πόρους ώστε να εκσυγχρονίσει τις υποδομές του,  προς όφελος των μαθητών και παιδιών μας,  σε συνεργασία με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων,  σύντομα θα σας ανακοινώσει την ημερομηνία του Πασχαλινού Bazaar. Αγοράζοντας τις Πασχαλινές δημιουργίες μας (λαμπάδες) αλλά και ανοιξιάτικα λουλούδια  στηρίζετε οικονομικά το σχολείο μας βοηθώντας το να γίνει καλύτερο. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.