Δεν θα λειτουργήσει το σχολείο μας την Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας

Σας ανακοινώνω ότι με απόφαση του Διευθυντή της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας κ. Κωνσταντίνου Μπαντίκου την Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017 το σχολείο μας δεν θα λειτουργήσει και θα παραμείνει κλειστό  όπως δεν θα λειτουργήσει κανένα Δημοτικό Σχολείο και κανένα Νηπιαγωγείο σε ολόκληρο το  Νομό Καβάλας.  Την Πέμπτη 1 Ιουνίου  θα πραγματοποιηθεί  η τακτική γενική συνέλευση του συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας ενώ θα πραγματοποιηθούν  και οι εκλογές για την ανάδειξη αντιπροσώπων για την 86η Τακτική Γενική Συνέλευση του Κλάδου αλλά και για την ανάδειξη εκλεκτόρων στο Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ Καβάλας.

Ο διευθυντής του σχολείου

Πατεράκης Νικόλαος