ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017/2018

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας,

σας ανακοινώνουμε ότι οι μαθητές εγγράφονται στο ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου μας  κατόπιν σχετικής αίτησης – δήλωσης δικής σας. Μέχρι  τις 12/6/2017 θα πρέπει να έχετε καταθέσει   τη σχετική  αίτηση την οποία μπορείτε να παραλάβετε από το σχολείο .

Σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου , μετά τις 12 Ιουνίου 2017, απαιτείται η γραπτή έγκριση του οικείου Διευθυντή Π.Ε. και μόνο για λόγους που κρίνονται ιδιαίτερα σοβαροί.

Για οποιαδήποτε πληροφορία για τη λειτουργία του ολοήμερου προγράμματος καθώς και για τις προϋποθέσεις εγγραφής στο ολοήμερο πρόγραμμα επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλέφωνο του σχολείου 2510223839 ή ελάτε οι ίδιοι στο σχολείο κάθε ημέρα από τις 07.45 – 13.45.

Ο διευθυντής του σχολείου

Πατεράκης Νικόλαος