Έλεγχοι προόδου 1ου τριμήνου και…Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι  τη Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου 2018 στις 13.20΄ θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου του 1ου τριμήνου για τις τάξεις Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ ενώ για τάξεις Α΄ και Β΄ θα γίνει προφορική ενημέρωση για τη σχολική  επίδοση των παιδιών από τους δασκάλους της τάξης. Η παρουσία όλων σας είναι απαραίτητη. Το ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά .

Την ίδια ημέρα από το πρωί θα  πραγματοποιηθεί στον χώρο του σχολείου χριστουγεννιάτικη αγορά (bazaar) με είδη τα οποία με ιδιαίτερη αγάπη και μεράκι κατασκεύασαν εκπαιδευτικοί και γονείς μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας.

Σας καλούμε να στηρίξετε το  bazaar καθώς τα έσοδά  του θα διατεθούν για τις ανάγκες του σχολείου.

Από τη διεύθυνση του σχολείου