Απογευματινή ενδοσχολική επιμόρφωση

Το σχολείο μας πραγματοποίησε με μεγάλη επιτυχία  το απόγευμα της Δευτέρας 18 Απριλίου, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων ενδοσχολική επιμόρφωση με θέμα:

» Αγαπήστε την καρδιά σας – διαχειριστείτε το άγχος σας»

Καλεσμένος ομιλητής ήταν ο καρδιολόγος της πόλης μας κ. Θεόδωρος Μήτρας. Το θέμα ήταν πολύ σημαντικό και η αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας γέμισε από δασκάλους, γονείς και φίλους του σχολείου μας που με ενδιαφέρον άκουγαν αυτά που έλεγε ο ομιλητής, ο οποίος στο τέλος της ομιλίας δέχτηκε ερωτήσεις και έκανε διάλογο με όλους.

Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του ο σχολικός σύμβουλος της 1ης εκπαιδευτικής περιφέρειας κ.   Αθανάσιος Διαλεκτόπουλος, ο οποίος απηύθυνε και ένα χαιρετισμό.

Πριν από την ομιλία ξεκίνησε το Πασχαλινό Bazzar του σχολείου μας το οποίο συνεχίστηκε και μετά το τέλος της ομιλίας. Το Πασχαλινό Bazaar θα συνεχίσει να λειτουργεί στο σχολείο μας μέχρι την Παρασκευή 22 Απριλίου.

Φωτογραφίες από την εκδήλωση μπορείτε να δείτε παρακάτω:

ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ 140 ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ 139

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA