ΛΗΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019- 2020

Συντάκτης: Πάνου Δημήτριος, Εκπαιδευτικός ΠΕ 70

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

για την Παρασκευή 26/6/2020 σας ενημερώνουμε ως εξής:

Η Α΄ομάδα μαθητριών/μαθητών θα έλθει στο Σχολείο στις 8.15. Οι μαθητές και μαθήτριες θα παραλάβουν από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τάξεων σε σφραγισμένο φάκελο τον τίτλο Προόδου (για τις τάξεις Α’ και Β’), τη βαθμολογία Γ΄Τριμήνου και τον τίτλο Προόδου (για τις τάξεις Γ’ , Δ’ και Ε’) και τη βαθμολογία Γ΄Τριμήνου και αντίγραφο του τίτλου Σπουδών (για τη ΣΤ’ τάξη).

Η Β΄ομάδα μαθητριών/μαθητών θα έλθει στο Σχολείο στις 9.30. Οι μαθητές και μαθήτριες θα παραλάβουν από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τάξεων σε σφραγισμένο φάκελο τον τίτλο Προόδου (για τις τάξεις Α’ και Β’), τη βαθμολογία Γ΄Τριμήνου και τον τίτλο Προόδου (για τις τάξεις Γ’, Δ’ και Ε’) και τη βαθμολογία Γ΄Τριμήνου και αντίγραφο του τίτλου Σπουδών (για τη ΣΤ’ τάξη).

Σας ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΤΙΣ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020!