ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ? ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ BAZAAR

Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες και φίλοι του σχολείου μας,

Σας προσκαλούμε στην ενημερωτική εκδήλωση  που θα γίνει στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας τη Δευτέρα 18 Απριλίου και ώρα 18.00.

Θα μιλήσει ο ιατρός ? καρδιολόγος κ. Θεόδωρος Μήτρας με θέμα:

kardia2

Πριν και μετά από την ενημερωτική εκδήλωση θα λειτουργήσει σε συνεργασία με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας το Πασχαλινό Bazaar του σχολείου μας με χειροποίητες λαμπάδες που με πολλή αγάπη και μεράκι κατασκεύασαν δάσκαλοι και γονείς του σχολείου μας. Επίσης θα μπορείτε να προμηθευτείτε και ωραία λουλουδάκια για τον ανοιξιάτικο κήπο σας. Όλα τα έσοδα του Bazaar θα διατεθούν για τον εκσυγχρονισμό των υποδομών του σχολείου μας. Το Πασχαλινό Bazaar θα λειτουργεί  και τις επόμενες ημέρες στο σχολείο μας από την Τρίτη 19 Απριλίου μέχρι και την Παρασκευή 22 Απριλίου από τις 12.30 ? 14.00. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα. Σας περιμένουμε όλους και σας ευχόμαστε «Καλή Ανάσταση» και το Φώς της  Αναστάσεως να φωτίζει τις καρδιές όλων μας.