ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ BAZAAR ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

ΛΑΜΠΑΔΕΣ (1)

Αγαπητοί γονείς,  σας προσκαλούμε στο πασχαλινό παζάρι που διοργανώνουμε στο σχολείο μας, όπου θα διατεθούν κατασκευές τις οποίες με ιδιαίτερη αγάπη και ευγενική διάθεση προσφοράς κατασκεύασαν εκπαιδευτικοί και γονείς μαθητών και μαθητριών όπως χειροποίητες λαμπάδες, πασχαλινά είδη, χειροποίητα κοσμήματα και αξεσουάρ.

Η παρουσία σας είναι σημαντική και τιμά την προσπάθειά μας για τις ανάγκες του σχολείου μας!

Ημέρες και ώρες λειτουργίας του bazaar:

Δευτέρα 8 Απριλίου 2019  έως Πέμπτη 11 Απριλίου 2019 από τις 08.15 – 13.15

&

Δευτέρα 15 Απριλίου 2019 έως Τετάρτη 17 Απριλίου 2019 από τις 08.15 – 13.15

Την Παρασκευή 12 Απριλίου δεν θα λειτουργήσει το bazaar γιατί το σχολείο έχει προγραμματίσει εκπαιδευτική επίσκεψη.

ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ  ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!
                                                                                                      Από τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας